Strona Główna
*
Panel poczty
*
Kontakty
*
Plan lekcji
27 Październik 2018, 17:05
Menu
Szkoła
Patron
Symbole
Oferta
Historia szkoły
Certyfikaty
Orlik 2012
Galeria
Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4,5-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0"
Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
Przedszkolny Oddział Specjalny
Praca szkoły
Dyrekcja
Sekretariat
Administracja
Gabinet medyczny
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt
Uczniowie
Sześciolatek w szkole
Dojrzałość szkolna
Integracja
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Szkolny Klub Wolontariatu
Zajęcia dodatkowe
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku
Egzamin ósmoklasisty
Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Sala doświadczania świata
Świetlica I-IV
Świetlica V-VII
Biblioteka i ICIM
Administrator strony
Rodzice
Zebrania
Rada Rodziców
AUTYZM
REFORMA EDUKACJI
Wskazówki
Integracja sensoryczna
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
ZDROWE ŻYWIENIE
Dokumenty
Statut szkoły
Przedmiotowe zasady oceniania
Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły
Koncepcja pracy szkoły
Wewnątrzszkolny program doradztwa zawodowego
Szkolny zestaw programów nauczania
Szkolny zestaw podręczników
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy
Procedura odbioru dzieci
Dokumenty do pobrania
Informacje
Klauzula informacyjna (RODO)
Kalendarz roku szkolnego
Plan pracy szkoły
Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Linki
Pliki do pobrania
Certyfikaty
SZKOŁA W RUCHU
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Dzwonki
1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
5. 11.50 - 12.35
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25
Dzieciaki kochają zwierzaki - 2011
Dzieciaki kochają zwierzaki - 2011
Podsumowanie konkursu plastycznego "Dzieciaki kochają zwierzaki"
Miejsce I zdobyli:
Gracjan Ambroziak I a
Maciej Kolek I a
Patryk Podbrzeski I d
Jan Szopik II a
Julia Barnaś II b
Bartosz Urbaniak I c
Wojciech Michalski II c
Krystian Dolat I b
Maria Hołbicka I a
Julia Januszewska
Wyróżnienie otrzymali:
Nikola Stępień II a
Karolina Słoboda III c
Anita Szarek III c
Natalia Cybulska II b
Nikola Jodko III c
Aleksja Tołodziecka I a
Aleksandra Kmieć III c
Sebastian Grzesiak II b
Julia Zielińska I b
Martyna Akutowicz II a
Patrycja Jandura II b
Konrad Stęcel II a
Joanna Kalocińska I b
Jakub Kościński II a
Weronika Kiedrowska I b
Paweł Wojtal II a
Barbara Górska III c
Julia Zielińska I a
Aleksandra Garczewska I b
Daniel Węgorek III c
Mateusz Michalski I b
Marta Młynarczyk I b
Natalia Paczos III c
Gratulujemy!
Dodane przez
admin
dnia 14 październik 2011
Archiwum newsów
[
powrót - poprzednia strona
]
BIP
FACEBOOK
DZIENNIK
Dziennik elektroniczny:
Logowanie do dziennika
Poradniki
CYBERNAUCI
SPONSORZY
Telefon zaufania
Pajacyk
Bezpieczny internet
Informacje
Losowa Fotka
jpg_22.jpg
Zajęcia w klasie Ic - 2014
Pogoda
Pogoda dla Kołobrzegu
według onet.pl
Powered by
16430607
Unikalnych wizyt
Opiekun strony: mgr Ewa Smaruj