Dodane przez admin dnia 28 listopad 2016

Lekcja otwarta w klasie I c - 2016

28 listopada w klasie Ic odbyła się lekcja otwarta z udziałem rodziców.

Lekcja otwarta w klasie I c - 2016

28 listopada w klasie Ic odbyła się lekcja otwarta z udziałem rodziców.
Uczniowie mieli okazję pokazać rodzicom jak wiele się już nauczyli. Temat zajęć związany był ze znajomością figur geometrycznych. Wysłuchaliśmy bajki o mieszkańcach czterech królestwach, które były bardzo smutne. Aby im pomóc musieliśmy przejść w klasie różne zdania związane z figurami geometrycznymi. Rozwiązywaliśmy zagadki, rozpoznawaliśmy figury po dotyku, bawiliśmy się przy muzyce, zapamiętywaliśmy i układaliśmy figury według określonej kolejności, z patyczków tworzyliśmy figury. Na koniec zostaliśmy podzieleni na zespoły i wraz z rodzicami wykonaliśmy bardzo oryginalne, kolorowe prace plastyczne, związane oczywiście z figurami geometrycznymi. Było nam bardzo miło gościć naszych rodziców i pokazać im naszą pracę.

Notatka: p. E. Kociela