Dodane przez admin dnia 19 luty 2015

WALENTYNKI - 2015

W dniu 13 lutego uczniowie naszej szkoły obchodzili w radosny i przyjemny sposób święto wzajemnej sympatii, życzliwości, a czasem także głębszych uczuć płynących prosto z serca! Uczennice klas VI. - Maja Mackojć, Iga Szukalska, Agata Klimczak, Wiktoria Podbrzeska, Aleksandra Kmieć, Zofia Tuszyńska, jako posłanniczki św. Walentego obdarowały uczniów wszystkich klas walentynkowymi liścikami. Przepięknie ozdobione karteczki, nierzadko opatrzone wierszykiem lub nawiązującą do święta sentencją wrzucane były przez cały poprzedni tydzień do specjalnej walentynkowej skrzynki pocztowej, ustawionej w holu naszej szkoły. W tym dniu na twarzach obdarowanych bez trudu można było dostrzec promienny uśmiech i szczerą radość, jakie zawsze towarzyszą człowiekowi, który wie, że jest dla kogoś ważny i przez kogoś lubiany...

Notatka: p. Magdalena Korytowska