Dodane przez admin dnia 04 czerwiec 2011

Wycieczka do Heide Parku - 2011

Dnia 30. maja 2011 roku odbyła się długo wyczekiwana przez uczniów wycieczka do Heide Parku. Jej organizatorem była Pani Karolina Willma, a udział wzięły dzieci z klas VIb, VIc, VIa, IVb, IVa, i Vc wraz z opiekunami - Paniami Agnieszką Magdzińską, Haliną Zawadą, Aldoną Przybylską i Elżbietą Kozłowską.

Po ośmiogodzinnej podróży autokarem do największego parku rozrywki w północnych Niemczech na wszystkich spragnionych wrażeń czekały 44 atrakcje: od spokojnych karuzeli aż po ogromne rollercoastery; m. in. największa kolejka górska – Collossos (w 2003 roku zapisana do księgi rekordów Guinnessa), najszybsza - Desert Race oraz najnowsza (otworzona 16 kwietnia) kolejka – Krake.
W trakcie zabawy w parku uczniowie korzystali także z innych atrakcji (Scream, Limit, Big Loop, Schweizer Bobbahn, Mountain-Blitz), a także oglądali pokaz piratów.

Dzień był pełen wrażeń o czym świadczą uśmiechy na twarzach rozentuzjazmowanych dzieci.