Konkurs "Planeta Energii" - 2013
Dodane przez admin dnia 03 kwiecień 2013

Konkurs "Planeta Energii" - 2013

Miło mi poinformować, że szkoła nasza została wyróżniona nagrodą główną w III edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego "Planeta Energii". Nagrodą jest wizyta centrum edukacyjnego "Planeta Energii" - interaktywnego miasteczka edukacyjno-rozrywkowego. W czasie dwudniowej wizyty (prawdopodobnie wizyta będzie miała miejsce w naszym mieście w dniach 27/28/V 2013 r.), dzieci będą mogły poznać niezwykły świat nauki. Wizyta kosmicznego miasteczka, to świetne miejsce do zabawy i nauki poprzez eksperymenty i doświadczenia wykonane wraz z wykładowcami uniwersyteckimi. Jest to wyjątkowa nagroda dla naszej szkoły i dla naszego miasta. Cieszymy się bardzo!

Informacje o wynikach konkursu www.PlanetaEnergii.pl oraz "Gazeta Kołobrzeska" nr 13

Notatka: p. Bożena Ponikiewska - wychowawca świetlicy klas I - III