Dodane przez admin dnia 16 kwiecień 2012

II ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ - 2012

"¦pieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodz±"
Ks. Jan Twardowski

11 kwietnia 2012r. odbył się w naszej szkole apel upamiętniaj±cy drug± rocznicę katastrofy smoleńskiej i 72 rocznicę zbrodni katyńskiej. Z żalem wspominali¶my ¶mierć nauczyciela języka angielskiego ¦P. Łukasza Łaputa.

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

II ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ - 2012

"¦pieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodz±"
Ks. Jan Twardowski

Poezję ks. J. Twardowskiego oraz Jana Pawła II recytowała uczennica klasy VI a. Wspominano wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej, a w szczególno¶ci Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego z małżonk±, Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na uchodĽstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz kołobrzeżanina, posła na Sejm RP – Sebastiana Karpiniuka.

Oddano hołd ofiarom zbrodni katyńskiej oraz tym, którzy ocalili o niej pamięć, mówi±c słowami Mariana Hemara, "pamięć nie dała się zgładzić, nie chciała ulec przemocy i woła o sprawiedliwo¶ć i prawdę po ¶wiecie niesie".

Minut± ciszy uczczono pamięć ¦.P. Łukasza Łaputa.