Tydzień Papieski. Turniej wiedzy o Świętym Janie Pawle II (dzień czwarty) - 2018
Dodane przez admin dnia 22 maj 2018

W czwartek 17 maja odbył się Turniej wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Tego dnia uczniowie zarówno z klas I-III jak i IV-VII mogli wykazać się znajomością zagadnień z życiorysu naszego Świętego Patrona.

Celem Konkursu było utrwalenie wiadomości o życiu, osobowości i dorobku patrona szkoły, ukazanie dzieciom wzoru do naśladowania w osobie Jana Pawła II oraz integracja zespołów klasowych

WYNIKI TURNIEJU WIEDZY O JANIE PAWLE II - Klasy 0-III
I miejsce zajął zespół : z klasy III c ( Michał Stoma i Lena Żarska)
II miejsce zajął zespół : z klasy III d ( P. Zbytnik i N. Motyczyńska)
III miejsce zajął zespół : z klasy III b ( Ula Kołtos i M. Matys )
IV miejsce zajął zespół: z klasy III a (Karolina Juszczak i Hubert Dominik)
W kategorii klas O – II - wszystkie zespoły klasowe zajęły I miejsce O a, O b, I a, b, c, II a, b, c,

WYNIKI TURNIEJU WIEDZY O JANIE PAWLE II - Klasy IV-VII
Czteroosobowe zespoły reprezentujące swoje klasy przystąpili do poszczególnych konkurencji na zasadzie zdrowej i konstruktywnej rywalizacji. Zwycięska drużyna walczyła o Puchar Turnieju. Między innymi rozwiązywano test wiedzy o Janie Pawle II, poszukiwano różnic pomiędzy obrazkami, rozwiązywano krzyżówkę z hasłem oraz układano puzzle na czas. Emocji było bardzo wiele, ale najważniejsze, że zespoły współpracowały w atmosferze wzajemnego okazywania szacunku i wysokiej kultury. Komisja konkursowa w składzie: p. Ewa Krzewina, p. Aneta Żarska oraz p. Elżbieta Kamińska po dokładnym sprawdzeniu i przeanalizowaniu wyników wyłoniła poszczególnych zwycięzców:
I miejsce klasa VIc
II miejsce klasa IVd
III miejsce klasa VIIb
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom Turnieju. Dziękujemy pięknie wszystkim zaangażowanym osobom w organizację i przebieg konkursu.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska, p. Krystyna Zachaczewska