Dodane przez admin dnia 21 styczeń 2014

BEZPIECZNE FERIE - 2014

Dnia 16.01.2014 r. odbyły się zajęcia profilaktyczne szkolące dzieci z klas III i IV jak bezpiecznie zachować się w przypadkach zagrożenia na lodzie oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Każde dziecko otrzymało ulotkę dotyczącą podstawowych czynności ratujących życie oraz prawidłowych zachowań, gdy jesteś świadkiem wypadku i gdy lód się pod tobą załamie z wykazem telefonów alarmowych. Szkolenie przeprowadzili ratownicy wodni Damian Wnuk i Paweł Boguszewski z oddziału Powiatowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kołobrzegu.

Notatka: p. Nella Wojna