Sprawozdanie z konkursu historycznego "WOKÓŁ JÓZEFA WYBICKIEGO I HYMNU POLSKIEGO" - 2015
Dodane przez admin dnia 21 listopad 2015

"PRZEJDZIEM WISŁĘ PRZEJDZIEM WARTĘ..."
To słowa Józefa Wybickiego - twórcy "Pieśni Legionów we Włoszech", która jako Mazurek Dąbrowskiego stała się naszym hymnem najlepiej wiedzą NIEPOKONANI uczniowie naszej szkoły.

"PRZEJDZIEM WISŁĘ PRZEJDZIEM WARTĘ..."

Miło mi poinformować że, dnia 20.11.2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Edycji międzyszkolnego konkursu historycznego "Wokół Józefa Wybickiego i hymnu polskiego" organizowanego przez Gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu zdobywając: I miejsce

Szkołę naszą reprezentowali: Wojciech Michalski klasa VI c, Julia Borkowska klasa V a, Patryk Podbrzeski klasa V a.

Uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą o życiu i twórczości Józefa Wybickiego pokonując drużyny gimnazjalne z Kołobrzegu i Siemyśla .
Gratulujemy im serdecznie!!!!

Opiekunowie konkursu: A. Przybylska, K. Marchowiecka.

Notatka: p. Aldona Przybylska