VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II- 2011
Dodane przez admin dnia 14 kwiecień 2011

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - 2011

4 kwietnia w naszej szkole odbył się już VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II.

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - 2011

Do konkursu zakwalifikowało się 17 osób. Dwie osoby ze Szkoły Podstawowej z Drzonowa ze względu na chorobę nie mogło uczestniczyć w konkursie.

Przewodniczącym komisji był:

• Ojciec doktor Piotr Matuszak - proboszcz Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Kołobrzegu franciszkanin
  • s. Katarzyna Murawska - katecheta z SP Dźwirzyno
  • Krystyna Zachaczewska - organizator konkursu
  • Teresa Jóźwik - katecheta z SP 8
  • Zofia Czystof - katecheta z SP 3
  • Aneta - katecheta z SP 6

Natomiast pozostałe 15 uczestników o godz. 9.00 przystąpiło do napisania konkursu.
    Byli to uczniowie nsp. szkół:
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 - uczniowie: Karolina Heciak, Wojciech Czaczyk, Zuzanna Kubiak (przygotowywała Zofia Czystof)
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 - uczniowie: Dagmara Mrozińska, Joanna Tokarczyk, Izabela Klimczak (przygotowywała Krystyna Zachaczewska)
  • Szkoła podstawowa Nr 6 - uczniowie: Patrycja Henog, Oliwia Podbielska, Radosław Leszkiewicz (przygotowywał ks. Igor Mackiw)
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 - uczniowie: Magdalena mendrala, Bartosz Michrowski, Dominika Kłos (przygotowywała Teresa Jóźwik)
  • Szkoła Podstawowa w Dźwirzynie - uczniowie: Dominika Kuna, Natalia Pilarczyk, Karolina Stanul (przygotowywała s. Katarzyna Murawska)

Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z osobami, które przygotowywały uczniów są zaproszeni 13 maja 2011 na godz. 10.00 na Święto Patrona Szkoły Nr 5 w sali gimnastycznej.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i katechetom za uczczenie 6 rocznicy śmierci Jana Pawła II uczestnictwem w konkursie.

Odpowiedzialna: Krystyna Zachaczewska