Dodane przez admin dnia 23 wrzesień 2017

Stop uzależnieniom! Zawsze masz wybór - 2017

„Stop uzależnieniom! Zawsze masz wybór” uczniowie z klas VI i VII Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu realizują projekt dofinansowany ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2017

Rozdz. 85154 – Przeciwdziałanie Alkoholizmowi

Projekt teatru profilaktycznego dla klas V-VI oraz klasy VII w naszej szkole jest realizowany od 2 stycznia 2017 roku według ustalonego i zatwierdzonego harmonogramu. Wybrani uczniowie pod kierunkiem p. Elżbiety Kamińskiej oraz p. Katarzyny Marchowieckiej, podczas spotkań rozwijają swoje postawy prozdrowotne oraz indywidualne twórcze zdolności, umiejętności i zainteresowania. Nasze kreatywne działania, podczas realizacji projektu zmierzają do stworzenia autorskiego przedstawienia promującego zdrowy styl życia oraz ukazującego postawy asertywne, szczególnie umiejętności odmawiania i mówienia nie alkoholowi i innym używkom. Kształtowanie postawy trzeźwości oraz odpowiedzialności za siebie, podejmowanie świadomych decyzji za własne życie i zdrowie. Planujemy efekty naszej twórczej i profilaktycznej współpracy już wkrótce zaprezentować zaproszonej widowni na szkolnej scenie.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska