Dodane przez admin dnia 26 marzec 2017

Mam talent - 2017

23 marca 2017 roku w naszej szkole odbyła się VII edycja Szkolnego Konkursu MAM TALENT. Konkurs został zorganizowany, aby wyszukiwać nowe talenty wśród naszych uczniów ( zgodnie z przyznanym tytułem SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW).

Mam talent - 2017

Młodzi artyści z przedszkola oraz klas I- VI mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności wokalnych i tanecznych przed kolegami i koleżankami, którzy często nawet nie zdawali sobie sprawy z ich umiejętności. Uczestnicy przez pewien czas pod okiem nauczycieli ćwiczyli swoje talenty, aby pokazać je szerszej widowni.

Wykonawcy mieli możność doskonalenia swoich umiejętności artystycznych poprzez konfrontację z innymi wokalistami, tancerzami i muzykami. Okazało się, że nie tylko uczniowie posiadają niezwykłe zdolności. Talentem wykazał się także pan Paweł Myszyński ze świetlicy, świetnie prowadząc prezentacje i zachęcając do wysiłku wykonawców. Rewelacyjna publiczność , czyli nasi uczniowie i nauczyciele, reagowała żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent.
Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili podczas występów koleżanek i kolegów. Niektórzy zapowiadają swój udział za rok. Wszystkim finalistom gratulujemy występu, a publiczności dziękujemy za wspaniałą atmosferę i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych występujących.

Największe uznanie publiczności zdobyli:

GRUPA O, I- III
I miejsce - Julia Kusiakiewicz III d
II miejsce - zespół wokalno – taneczny dziewczynek z III c
III miejsce – Joanna Krasińska, Maja Hoffmann, Maja Kmieć I a

GRUPA KLASY IV – VI
I miejsce - Julia Zborowska, Hanna Tyszkiewicz IV a+ IV c
II miejsce - Mateusz Rosa VI b
III miejsce - Zespól taneczny kl. IV c

Wszyscy świetnie się bawili.

Notatka: p. A. Ziółkowska