MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” - 2017
Dodane przez admin dnia 21 kwiecień 2017

Dnia 3.04.2017r. reprezentacja dziewcząt Naszej szkoły rozegrała finały województwa w piłce nożnej, turnieju organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Trafiliśmy do grupy z takimi zespołami jak: Victoria SP2 Sianów (zeszłoroczny wicemistrz) oraz Olimpia Szczecin (zeszłoroczny zwycięzca i jak się okazało później nadal aktualny). W obu meczach Nasza drużyna musiała uznać wyższość rywalek i ich doświadczenie z ubiegłorocznych lat. Swoje zmagania w turnieju zakończyliśmy więc na III miejscu w swojej grupie. Za udział i walkę o każdy centymetr boiska serdecznie dziękujemy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład drużyny:
- Kalocińska Paulina, Tyszkiewicz Hanna, Dzikiewicz Kornelia, Moskwa Natalia, Ćwityńska Weronika, Kamecka Kornelia, Stoma Weronika, Boruszczak Emilia.

Notatka: p. Jakub Szczęśniak