Dodane przez admin dnia 10 kwiecień 2017

Dzieci-dzieciom - 2017

03.04.2017 roku klasa III c przygotowała prezentację dla swoich młodszych kolegów z przedszkola. Uczniowie pracowali w grupach prezentując zagadnienie ''Jak ssaki opiekują się swoimi dziećmi?''. Przedszkolaki dowiedziały się, że choć wszystkie ssacze maluchy piją mleko mam,to strategie opieki nad nimi są bardzo różne. Niezwykłe emocje wywołała prezentacja o fokach, wilkach, żubrach i niedźwiedziach. Uczniowie klasy III c wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Było to niezwykle pouczające spotkanie.

Notatka: p. A. Czechowicz