Prezentacja przedstawienia profilaktycznego dla zaproszonych gości z SP Nr 3 - 2017
Dodane przez admin dnia 11 listopad 2017

W piątek 27 października 2017 r. o godz. 10:00 w naszej szkolnej sali teatralnej zaprezentowaliśmy autorskie przedstawienie profilaktyczne pt.: „ Stop uzależnieniom! Zawsze masz wybór” dla wspaniałej widowni z klasy VI b Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu oraz dla przybyłych do nas wraz z uczniami nauczycieli Pani Agnieszki Wojciechowskiej oraz Pana Marka Rutowicza. Nasi uczestnicy projektu z klasy VII a pod kierunkiem Pani Elżbiety Kamińskiej oraz Pani Katarzyny Marchowieckiej zaprezentowali się rewelacyjnie. Po krótkim występie był czas na dyskusję, tematycznie związaną z profilaktyką uzależnień. Uczniowie mogli opowiedzieć o swoich odczuciach, które przeżywali podczas spektaklu. Potrafili bardzo dojrzale, odważnie i wyczerpująco formułować swoje wypowiedzi. Następnie był czas na wysłuchanie pogadanek profilaktycznych przygotowanych przez Panią Beatę Winczę naszego pedagoga szkolnego oraz Pana Marka Rutowicza pedagoga szkolnego z SP Nr 3 w Kołobrzegu. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, podziękowaniami, miłymi rozmowami oraz wspólnymi fotografiami na tle specjalnie zaprojektowanej scenografii. Przed nami jeszcze kilka występów oraz podsumowanie efektów z realizowanego projektu dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2017 Rozdz.85154 – Przeciwdziałanie Alkoholizmowi.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska