Dodane przez admin dnia 01 marzec 2010

Konkurs plastyczny "Moja szkoła" - 2010

Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II zaprasza dzieci 5 i 6 letnie do udziału w konkursie plastycznym "Moja szkoła".

Regulamin Konkursu Plastycznego
„Moja szkoła”

Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu

Cele konkursu

• Kształtowanie więzi emocjonalnych ze szkołą.
  • Wyrażanie odczuć w formie plastycznej.
  • Rozwijanie wyobraźni i twórczych umiejętności dzieci.
  • Prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci.

Uczestnicy - Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5 i 6 letnich.

Warunki konkursu

• Każde przedszkole może przesłać dowolną ilość prac – każdy uczestnik składa tylko 1 pracę.
  • Organizator przyjmuje prace wykonane samodzielnie dowolną techniką w dowolnym formacie.
  • Prace zgłaszane do konkursu powinny mieć charakter indywidualny lub zbiorowy.
  • Wszystkie prace muszą być czytelnie opisane na odwrocie – literami drukowanymi.
  • Prace zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, nadesłane po terminie oraz niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.
  • Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych z podaniem danych autora. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

Termin składania prac

• Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy przekazać lub przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dostarczenie przesyłki do dnia 15 kwietnia 2010r. (ważna data stempla pocztowego) na adres:

Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
    ul. Arciszewskiego 20
    78 - 100 Kołobrzeg
    tel. 094 35 16 241 oraz 094 35 11 721

Przebieg eliminacji

• Konkurs jest jednostopniowy.

Komisja konkursowa

• Prace oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.

Ocena prac

• Komisja zapozna się z pracami, dokona ich oceny i wybierze laureatów konkursu.
  • Decyzje komisji są suwerenne i ostateczne.

• Organizator przewiduje nagrody oraz dyplomy dla laureatów.
  • Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na stronie internetowej www.sp5.kolobrzeg.pl
  • O terminie i miejscu wręczenia nagród uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni oddzielnym komunikatem.

Postanowienia końcowe

• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 30 maja 2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II.
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.sp5.kolobrzeg.pl
  • W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje organizator.

Informacje o konkursie można uzyskać:

• tel. 094 35 16 241, 094 35 11 721, (prosić p. Ewę Smaruj lub p. Małgorzatę Chmiel)
  • e-mail: admin@sp5.kolobrzeg.pl

Serdecznie zapraszamy!