Dodane przez admin dnia 22 maj 2018

Sukcesy naszych uczniów - 2018

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. "Niezapominajki to są kwiatki z bajki", zdobywając II miejsce i 3 wyróżnienia. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie. Konkurs był adresowany do uczniów klas I - III szkół podstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Celem konkursu była popularyzacja Święta Polskiej Niezapominajki (15/V), uwrażliwienie dzieci na piękno polskiej przyrody, rozbudzenie wyobraźni i inwencji twórczej najmłodszych oraz zaprezentowanie swojej twórczości przez stosowanie różnorodnych technik.

Nagrodzeni nasi uczniowie to:
1. Hanna Dubisz kl. I B - *II miejsce *(opiekun: B. Ponikiewska)
2. Zofia Zahorska kl. I B - *wyróżnienie *(opiekun: B. Ponikiewska)
3. Lena Hoffmann kl. II A - *wyróżnienie *(opiekun: B. Ponikiewska)
4. Mateusz Konopka kl. III A - *wyróżnienie *(opiekun: J. Adamowicz)
Ponadto w konkursie udział wzięli: Maja Kmieć kl. II A, Matylda Żukowska kl. I A, Klaudia Kurpiewska kl. III D i Maja Hoffmann kl. II A.
Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszej weny twórczej.

Notatka: p. Bożena Ponikiewska