Dodane przez admin dnia 22 marzec 2017

Spotkanie z pisarzem !!! - 2017

20 marca 2017 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem – pisarzem, podróżnikiem, organizatorem wypraw i szkół przetrwania, autorem cieszących się dużą popularnością przygodowych powieści dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych.

Spotkanie z pisarzem !!! - 2017

Pisarz interesująco opowiedział o swoich wyprawach m.in. na Syberię i do amazońskiej dżungli. Pokazał zdjęcia ze swoich podróży i podzielił się wrażeniami i wiedzą z ekscytujących wojaży.

Spotkanie dotyczyło także najnowszej książki pisarza pt. „Zaklęcie dla Golema. Praga” pierwszej części przygodowej serii „Zagadki i Tajemnice”. Książka opowiada o przygodach trójki rodzeństwa: Dominika i jego młodszych sióstr bliźniaczek. Bystre dzieci rozwiązują zagadki, wyjaśniają tajemnice i poszukują zaginionych dzieł sztuki.

Po spotkaniu można było kupić książkę pisarza - oczywiście z autografem.

Organizatorzy: Jolanta Gruszczyńska i Aneta Nowak

Notatka i zdjęcia: p. Jolanta Gruszczyńska i p. Aneta Nowak