Dodane przez admin dnia 21 październik 2010

Dzień Edukacji Narodowej - 2010

13.10.2010r. uczniowie naszej szkoły uczcili święto Edukacji Narodowej wspaniałym występem.

Dzień Edukacji Narodowej - 2010

Dziś życzeń wiele - to dla Was- nauczyciele!
Dziś życzeń wiele - na co dzień i na niedzielę!
Uśmiech i kwiaty, przyjmijcie serdeczne słowa
Niechaj rozbrzmiewa radością dziś nasza szkoła.

Tymi słowami w dniu 13.10.2010 uczniowie klas III a i IV a uczcili święto Edukacji Narodowej. Na swój występ przygotowany pod okiem pań Anety Nowak, Aldony Przybylskiej, Elżbiety Milcarz zaprosili wszystkich pracowników szkoły. Cała część artystyczna wykonana została w konwencji „na wesoło”. Po występie Pani wicedyrektor Beata Kryszczak złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyła nagrody i listy pochwalne.

W godzinach popołudniowych w sali widowiskowej RCK odbyły się Miejskie Uroczystości z okazji święta Edukacji Narodowej, na której to Nagrodę Prezydenta otrzymała nasza Pani Dyrektor Hanna Rydzkowska-Fortuna oraz koleżanka Aldona Przybylska.
Serdecznie gratulujemy!