Przedstawienie "Shrek i tajemnica osła" - 2009
Dodane przez admin dnia 09 listopad 2009

Przedstawienie "Shrek i tajemnica osła" - 2009

Przedstawienie "Shrek i tajemnica osła..." - 2009

6 listopada 2009r. aktorzy z Teatru Profilaktycznego im. Marka Kotańskiego z Krakowa przedstawili nam bajkę profilaktyczno - ekologiczną "SHREK I TAJEMNICA OSŁA...".

Bajka "Shrek i tajemnica osła..." powstała na motywach filmów animowanych "Shrek", "Shrek 2" i "Shrek 3". Jej walory profilaktyczne i wychowawcze to jednak prawdziwy powód spotkania aktorów z uczniami klas I-III. W trakcie przedstawienia poruszone zostały kwestie dotyczące alkoholu, nikotyny, braku higieny osobistej, przemocy dziecięcej oraz niebezpiecznych kontaktów z nieznajomymi.

Świetna, pouczająca zabawa!

Autorem scenariusza jest Krzysztof Niedźwiedzki, współzałożyciel słynnego kabaretu "Formacja Chatellet", autor tekstów wielu audycji satyrycznych, współtwórca gazety satyrycznej "Nowy Pompon".

Zapraszamy na stronę: Teatr Profilaktyczny im. Marka Kotańskiego