Dodane przez admin dnia 01 maj 2012

WESOŁE PRZERWY - 2012

W dużej mierze z inicjatywy uczniów, powstał w nasze szkole, projekt "Wesołych przerw".

WESOŁE PRZERWY - 2012

Uczennice ze starszych klas, które uczęszczają na zajęcia fitness, dzielą się swoimi tanecznymi doświadczeniami z młodszymi kolegami i koleżankami. Instruktorami tańca są, więc sami uczniowie. Szkolny hol zamienia się podczas długich przerw w salę taneczną.

"Wesołe przerwy" okazały się szkolnym hitem. Dzieci w bezpieczny sposób zaspokajają naturalną potrzebę ruchu, a starsi uczniowie integrują się z młodszymi. Projekt ten wart jest polecenia, bowiem dzieci czują się współgospodarzami szkoły, uczą się odpowiedzialności i empatii.