Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moja świetlica - najpiękniejsze miejsce w szkole" - 2017
Dodane przez admin dnia 13 listopad 2017

Jury w składzie: p. Patrycja Łagoda, p. Judyta Nowak i p. Bożena Ponikiewska oceniło prace plastyczne zgłoszone do Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. "Moja świetlica - najpiękniejsze miejsce w szkole".

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I MIEJSCE: SP5 Kołobrzeg
Weronika Całkowska kl. I B i Hanna Dubisz kl. I B
II MIEJSCE: SP6 Kołobrzeg
Maja Trzmielewska kl. IV D
III MIEJSCE: SP5 Kołobrzeg
Wychowankowie świetlicy klas I - IV (praca zbiorowa)
Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszej weny twórczej. Laureaci otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe.

Notatka: p. B. Ponikiewska