Dodane przez admin dnia 04 luty 2014

Bal Karnawałowy - 2014

Taniec, muzyka, śpiew, konkursy ... czyli zabawa na całego!!!

Bal Karnawałowy - 2014

Taniec, muzyka, śpiew, konkursy ... czyli zabawa na całego!!!

W dniu 31 stycznia, w ostatni dzień I semestru roku szkolnego został zorganizowany w naszej szkole Bal Karnawałowy. Przy dźwiękach tanecznej muzyki płynącej z głośników, w obszernej przestrzeni sali gimnastycznej pięknie przystrojonej dekoracjami tematycznie związanymi z karnawałem, tłum uczniów oddał się beztroskiej zabawie, rozładowując napięcie i zmęczenie związane z trudem nauki w pierwszej połowie roku szkolnego. W przerwach między tańcem a pysznym poczęstunkiem dzieci ochoczo brały udział w konkurencjach konkursowych – tańcu w parach na małych rozmiarów gazetach, rywalizacji o „wolne” krzesełko. Pozytywnych emocji było co niemiara. Żal było kończyć ten towarzyski festiwal radości i uśmiechu, w którym spotkały się dzieci z oddziału przedszkolnego 5,6-latków, Oddziału Wczesnego Wspomagania oraz uczniowie klas I – III. Powtórka z dobrej zabawy... – za rok w tym samym miejscu!!!

Notatka i zdjęcia: p. Magdalena Korytowska