Dodane przez admin dnia 23 styczeń 2016

Zespół teatralny „Piąteczka” gościł redaktorów z TVP3 Szczecin - 2016

Wtorek 19 stycznia 2016r.okazał się wyjątkowym dniem dla uczniów ,którzy zdobyli sukces podczas XI Regionalnego Przeglądu Jasełek „Idą kolędnicy”. W naszej szkole gościli rodzice i redaktorzy z programu „Barka” TVP3 Szczecin, którzy nagrywali fragmenty zwycięskich jasełek, oraz przeprowadzali wywiad z Panią dyrektor Agnieszką Grzegorczyk – Maziarz, z Państwem Joanną i Wojciechem Mireckimi rodzicami Patryka odtwórcy roli Józefa, oraz z kilkoma uczniami, którzy grali w jasełkach, a także z Elżbietą Kamińską opiekunem „Piąteczki”. Spotkanie przyniosło uczniom wiele nowych doświadczeń i radości, zwłaszcza podczas udzielania wywiadu i dzielenia się otrzymanymi podczas finału nagrodami .Zapraszamy do obejrzenia programu „Barka ”w niedzielę 24 stycznia o godz.10:30 w TVP3 Szczecin. Pragniemy jeszcze raz złożyć podziękowania dla wszystkich osób i rodziców z naszej szkoły zaangażowanych w przygotowanie jasełek pt. „Cała Ziemia z radością wita Zbawiciela”, a szczególnie utalentowanym uczniom z klasy IVc, którzy rewelacyjnie zagrali przydzielone role.

WYKAZ POSTACI I OSÓB GRAJĄCYCH W PRZEDSTAWIENIU
1.Anioł- recytator- Alicja Szczęsna