Dodane przez admin dnia 03 październik 2017

Podsumowanie zbiórki zużytych nakrętek i baterii - 2017

28 września nastąpiło podsumowanie zbiórki zużytych nakrętek i baterii. W roku szkolnym 2016/2017 zebraliśmy 460 kilogramów nakrętek. Firma przetwarzająca nakrętki przesłała pieniądze za nakrętki Fundacji Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą” z przeznaczeniem na rehabilitację ucznia z naszej szkoły. Najwięcej nakrętek zebrali:
I Aleksander Łukomski IIb
II Daniel Chażyński IIIa
III Bartosz Gano IIb
IV Huber Stodoła IIIb
Uczniowie biorący udział w zbiórce otrzymali drobne upominki oraz słodki poczęstunek ufundowany przez koordynatorów akcji Bożenę Ponikiewską i Julitę Adamowicz. Gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w zbiórce nakrętek i baterii.

Notatka: p. Julita Adamowicz