Konkurs plastyczny "Ko³obrzeg 2020" - 2008
Dodane przez admin dnia 22 maj 2008

Konkurs plastyczny "Ko³obrzeg 2020" - 2008

Przedstawiamy regulamin konkursu plastycznego "Ko³obrzeg 2020" organizowanego przez Prezydenta Miasta Ko³obrzeg

Rozszerzona zawarto¶æ newsa

Konkurs plastyczny "Ko³obrzeg 2020"

Przedstawiamy regulamin konkursu plastycznego "Ko³obrzeg 2020".

I. Organizator konkursu: Prezydent Miasta Ko³obrzeg.

II. Patronat medialny: Telewizja Kablowa Ko³obrzeg.

III. Cel konkursu:

• kszta³towanie to¿samo¶ci lokalnej,
  • pobudzenie aktywno¶ci twórczej dzieci i m³odzie¿y,
  • umo¿liwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu.

IV. Zasady uczestnictwa:
    1. Konkurs skierowany jest do dzieci i m³odzie¿y szkó³ podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Ko³obrzeg w wieku od 7 do16 lat.
    2. Konkurs odbêdzie siê w 3 kategoriach wiekowych:
  • klasy I-III szko³y podstawowej,
  • klasy IV-VI szko³y podstawowej,
  • klasy I-III szko³y gimnazjalnej.
    3. Konkurs ma charakter indywidualny, prace zbiorowe nie zostan± zakwalifikowane do konkursu.
    4. Ka¿dy z uczestników mo¿e z³o¿yæ tylko jedn± pracê, wykonan± dowoln± technik± rysunkow± lub malarsk± w formacie A3.
    5. Ka¿da praca powinna zawieraæ nastêpuj±ce informacje: imiê i nazwisko autora, wiek (klasa), nazwa i adres szko³y.
    6. Prace nale¿y dostarczyæ do 10 czerwca 2008r. do pani Beaty Kryszczak (sala 23).
    7. Prace plastyczne wraz z prawami autorskimi przechodz± na w³asno¶æ Organizatorów konkursu.

V. Ocena i nagrody:
    1. Do oceny prac powo³ana zostanie komisja, która dokona oceny wed³ug nastêpuj±cych kryteriów: prezentacja tematu pracy, dobór techniki plastycznej, ogólny wyraz artystyczny, wiek uczestnika konkursu.
    2. Prace niezgodne z regulaminem nie bêd± oceniane.
    3. W ka¿dej kategorii przyznane zostan± nagrody.
    4. Prace nagrodzone przez komisjê zostan± wyeksponowane na wystawie w Urzêdzie Miasta Ko³obrzeg od dnia 30.06.2008r. oraz zostan± opublikowane w "Strategii Rozwoju Miasta 2020".