POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ NAUCZYCIELI - 2016
Dodane przez admin dnia 24 październik 2016

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ NAUCZYCIELI - 2016

Dnia 21.10.2016r. na hali OPP odbyły się zawody piłki siatkowej nauczycieli na szczeblu powiatowym. Do gry zgłosiło się 5 zespołów w stawce, których wystartowała (po raz pierwszy w tym cyklicznym turnieju) Nasza szkoła. Stawkę uzupełniali: Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, Gimnazjum nr 1, Zespół Szkół Morskich oraz pracownicy OPP. Rozgrywki przeprowadzone były systemem "każdy z każdym".
Drużynę nauczycieli z Naszej szkoły tworzyli: Sylwia Kamecka, Agnieszka Kramarczyk, Paweł Myszyński, Bartosz Stępień, Kamil Wieteska oraz Jakub Szcześniak. W końcowym rezultacie Nasi nauczyciele jako beniaminek tych rozgrywek musieli zapłacić tzw. "frycowe" i uplasowali się dopiero na IV miejscu.
Najlepszą zawodniczką drużyny SP5 okazała się pani Agnieszka Kramarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Notatka: p. Jakub Szcześniak