Dodane przez admin dnia 08 listopad 2016

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ - 2016

7 listopada 2016r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej dla klas I – III. Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Pani Wicedyrektor Renata Kurdybacha. Zmagania uczestników oceniało jury – Pani Sylwia Kamecka i Pan Łukasz Połuboczko. Nad oprawą muzyczną czuwał Pan Paweł Krajer. Konkurs prowadziły uczennice – Klaudia Nowosad z klasy IIIa i Amelia Sosnowska z klasy IIIc.

Wyniki konkursu:
I miejsce - klasa 3d i klasa 2c,
II miejsce - klasa 3c,
III miejsce – klasa 1c.
Wyróżnienia: klasa 3a i klasa 2b.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe przygotowanie występów – piękne stroje, znakomity wybór repertuaru i świetne wykonanie piosenek patriotycznych. To była niezwykła „uczta”, która dostarczyła widzom wielu miłych wrażeń i przeżyć.
Konkurs przygotowały : p. Aneta Czechowicz i p. Aneta Nowak.

Notatka i zdjęcia: p. A. Czechowicz, A. Nowak