Podsumowanie szkolnego konkursu bibliotecznego na hasła reklamujące bibliotekę i czytanie - 2017
Dodane przez admin dnia 13 listopad 2017

Dnia 30 X 2017 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu bibliotecznego na hasła reklamujące bibliotekę i czytanie. Komisja w składzie p. Bożena Ponikiewska, p. Magdalena Korytowska, p. Jolanta Gruszczyńska wyłoniła laureatów prac konkursowych. Komisja oceniała pomysłowe ujęcie tematu i oryginalność wykonania prac. Klasy wykonały prace w formie plakatów na których zamieściły hasła i limeryki reklamujące czytanie i bibliotekę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oryginalnych i ciekawych pomysłów. Konkurs odbył się w ramach międzynarodowego miesiąca bibliotek szkolnych.

Wyniki konkursu:
Klasa I C i I miejsce