Dodane przez admin dnia 04 listopad 2017

Pasowanie na Przedszkolaka - 2017

30 października 2017 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego – grupy ,,O’’ oraz ,,Krasnoludki’’ zostały uroczyście pasowane i oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków.

Pasowanie na Przedszkolaka - 2017

W tym uroczystym dla dniu, Pani wicedyrektor – Renata Kurdybacha pogratulowała dzieciom i życzyła wesołej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Gościem specjalnym na tej uroczystości był pan - Janusz Gromek – Prezydent Miasta Kołobrzeg.
Przedszkolaki zaprezentowały przygotowany wcześniej program artystyczny. Był to ich pierwszy tak ważny debiut przed publicznością. Chociaż do przedszkola uczęszczają dopiero dwa miesiące , to z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Występ bardzo się podobał, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Niejednej mamie ze wzruszenia zakręciła się łza w oku. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania: uroczyste przyrzeczenie i dotknięcie przez pana Prezydenta zaczarowanym ołówkiem. Dzieci zostały obdarowane pamiątkowymi dyplomami. Po oficjalnej części pasowania na przedszkolaka, dzieci i dumnych ze swoich pociech rodziców czekał słodki poczęstunek.

Notatka: p. Natalia Mierkiewicz