Miejski Konkurs Plastyczny „Jesienne drzewko” - 2010
Dodane przez admin dnia 13 listopad 2010

Miejski Konkurs Plastyczny "Jesienne drzewko" - 2010

Miło nam poinformować, że 29 października, uczennica naszej szkoły Oliwia Tołodziecka z kl. V B zajęła I miejsce w kat. klas IV - VI w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Jesienne drzewko" zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzegu.

Miejski Konkurs Plastyczny "Jesienne drzewko" - 2010

Miło nam poinformować, że 29 października, uczennica naszej szkoły Oliwia Tołodziecka z kl. V B (opiekun p. Bożena Ponikiewska) zajęła I miejsce w kat. klas IV - VI w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Jesienne drzewko" zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzegu.

Organizatorem konkursu był Referat Inżynierii i Ochrony Środowiska Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta Kołobrzegu.

Również osoby z naszej szkoły:
1) Haber Adrian z kl. IV B,
2) Klimczak Izabela z kl. V B,
3) Kuligowska Natalia z kl. V B,
4) Lehr Anna z kl. VI B,
5) Lewandowska Klaudia z kl. V C,
6) Łajewska Angelika z kl. V C,
7) Pastewska Natalia zkl. IV C,
8) Sagan Edyta z kl. IV C
9) Sagan Marta z kl. VI C
otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki za uczestnictwo w konkursie.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunami w/w uczniów były: p. Julita Adamowicz, p. Bożena Ponikiewska oraz p. Zofia Sitańska.