Dodane przez admin dnia 18 listopad 2015

Umiem Pływać - 2015

Nasza szkoła uczy pływać dzieci z klas III. Uczestniczymy w programie pt. „Umiem Pływać”, a firma Kinder Ferrero objęła patronat nad programem.

Umiem Pływać - 2015

Nasze dzieci są zgłoszone i zarejestrowane w akcji pod nazwą „złote rybki”.
Zajęcia prowadzone przez pana Roberta Piotrowskiego i pana Pawła Myszyńskiego cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą na zajęciach i szybko nabywają umiejętności pływackie.
Pierwszym sprawdzianem z pływania będą „Mikołajkowe zawody w pływaniu” w ramach otwartych zajęć dla rodziców, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach. Z racji tego pierwsza tura zawodów odbędzie się 01.12, a druga 02.12.2015r. o godz. 8.30 na basenie Milenium.
Rywalizacja sportowa będzie uwieńczona medalami, dyplomami i nagrodami dla wszystkich uczestników zawodów.

Notatka: p. Paweł Myszyński