Dodane przez admin dnia 22 marzec 2015

Wielkanocne kartki - 2015

Wiosna zbliża się do nas dużymi krokami a wraz z nią Święta Wielkanocne. 11 marca odbyły się ciekawe zajęcia świetlicowe. Chętni uczniowie z klasy IIa wraz z uczniami przebywającymi w tym czasie na świetlicy uczestniczyli w warsztatach plastycznych ”Wielkanocna kartka”. Zajęcia poprowadziły p.Elżbieta Kociela i p.Barbara Przychoćko. Dzieci w swoją pracę włożyły dużo wyobraźni i trudu. Powstały bardzo ciekawe, kolorowe prace. Nasze kartki na pewno ucieszą tych, do których powędrują.

Notatka: p.Elżbieta Kociela