Dodane przez admin dnia 12 maj 2014

WYRÓŻNIENIE dla szkolnego zespołu teatralnego „PIĄTECZKA” - 2014

W piątek 9 maja 2014r.w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW AMATORSKICH. Na scenie zaprezentowało swoje talenty aktorskie aż 9 zespołów teatralnych, w tym 6 w kategorii teatrów dziecięcych i 3 w kategorii teatrów młodzieżowych. Nasz zespół teatralny „PIĄTECZKA” za przedstawienie pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” pod kierunkiem Elżbiety Kamińskiej uzyskał WYRÓŻNIENIE!. Pan Dyrektor Tadeusz Kielar wręczył nam statuetkę, a Pani Bogna Banaś przekazała w nagrodę dla zespołu torbę słodyczy. Nasz zespół występował w tym składzie po raz pierwszy, dlatego ogromnie cieszymy się z naszego wyróżnienia i dziękujemy rodzicom, którzy po spektaklu zachwycali się umiejętnościami aktorskimi „PIĄTECZKI”. Gratulujemy LAUREATOM tegorocznego przeglądu!

Ogromne brawa należą się naszym szkolnym „aktorkom”, które wspaniale odgrywały na scenie w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury następujące role:
1.KRÓLOWA – Ewa Całka kl.VIc
2.KRÓL – Anna Niżyńska kl.Vc