Dodane przez admin dnia 02 październik 2018

SUKCESY DZIECI Z II B - 2018

Dzieci z II B nie próżnują i już od pierwszych dni września odnoszą mniejsze lub większe sukcesy w konkursach. Jednym z nich był Klasowy Konkurs „Najpiękniejsze akwarium w słoiku”. Najlepszymi ocenami, czyli szóstkami, zostali nagrodzeni: Weronika Całkowska, Hania Dubisz, Zosia Zahorska, Bartek Lepa, Filip Paszkiewicz, Patryk Połczyński i Mikołaj Waszkowski.
Natomiast Maja Bunza zajęła III miejsce w konkursie plastycznym: „ Nasze drogi do Polski” w ramach zadania „Sybiracki szlak pamięci” zorganizowanego przez Związek Sybiraków Terenowe Koło w Kołobrzegu.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach!

Notatka: p. Ida Górecka