Zespół teatralny „Piąteczka” zaprezentował jasełka pt. „Anioły w Betlejem” – 2016
Dodane przez admin dnia 08 styczeń 2017

W naszej szkole 22 grudnia w klimacie świąt Bożego Narodzenia z radosnymi jasełkami dla uczniów klas IV-VI zaprezentowali się aktorzy - amatorzy szkolnego zespołu teatralnego „Piąteczka” pod kierunkiem p. Elżbiety Kamińskiej. Na tle scenografii betlejemskiej stajenki mogliśmy podziwiać niezwykłe talenty zarówno aktorskie jak i wokalne naszych bardzo zdolnych uczniów. Oprócz tradycyjnych kolęd wspaniałym akcentem była piosenka finałowa w wykonaniu wszystkich młodych artystów, a po niej przepiękne życzenia świąteczne dla wszystkich zebranych, które złożyła Pani Wicedyrektor Renata Kurdybacha. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za wspieranie dzieci i przygotowywanie kostiumów oraz naszej zespołowej krawcowej Pani Teresce za uszycie pięknych kostiumów dla Maryi, Józefa i owieczki. Dziękujemy również Panu Tomaszowi za obsługę nagłośnienia i życzymy wszystkim dobrego, błogosławionego i szczęśliwego Nowego 2017 Roku.

Notatka: p. E. Kamińska