Dodane przez admin dnia 01 maj 2015

WYRÓŻNIENIE DLA "PIĄTECZKI" !!! - 2015

Ogromnym sukcesem naszego koła teatralnego „PIĄTECZKA” było uzyskane WYRÓŻNIENIE w Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych, który odbył się w piątek 24 kwietnia 2015r. w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu. Nasi bardzo utalentowani aktorzy – amatorzy zabłysnęli na dużej scenie autorskim przedstawieniem pt. „Bal u króla Karola” pod kierunkiem Elżbiety Kamińskiej. Zabawa w teatr jest fascynująca i wprowadza dzieci w świat marzeń, które dodają motywacji do osiągania twórczych sukcesów. Wielkie brawa i gratulacje dla „PIĄTECZKI”!!! Serdeczne podziękowania dla uczniów oraz ich wspaniałych rodziców!!!

•   Dyplom
  •   Wyróżnienie