Dodane przez admin dnia 12 listopad 2012

Zwycięstwo uczniów SP 5 - 2012

Dnia 9.11.2012 r. odbył się etap rejonowy VI edycji konkursu historycznego "Wokół Józefa Wybickiego i hymnu polskiego".

W konkursie wzięli udział zwycięzcy konkursu miejskiego. Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce .

Zwycięstwo uczniów SP 5 - 2012

W konkursie wzięli udział zwycięzcy konkursu miejskiego. Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce :

• Karol Perliński klasa V c
  • Kamil Bagiński klasa VI c
  • Piotr Kisiel klasa VI c

Uczniowie nasi wykazali się ogromną wiedzą na temat historii życia Józefa Wybickiego i hymnu polskiego. Do zwycięstwa dopingowali im uczniowie z naszej szkoły trzymając napis: "Pepsi – cola , cola pepsi nasi chłopcy są najlepsi". Zwycięzcy otrzymali puchar i nagrody ufundowane przez Kuratora Oświaty oraz organizatora konkursu Zespół Szkół nr 2.

Gratulujemy !!!

Notatka: opiekun konkursu p.Aldona Przybylska