Dodane przez admin dnia 01 czerwiec 2017

Dni Ko³obrzegu - 2017

M³odzi Ko³obrze¿anie z SP5 wziêli udzia³ w morskim marszu ulicami naszego miasta.

Rozszerzona zawarto¶æ newsa

Dni Ko³obrzegu - 2017

W sobotê 27 maja 2017 roku w godzinach po³udniowych uczniowie klasy 3d, 4c i 6b spotkali siê przy ratuszu gdzie wziêli udzia³ w krótkim koncercie orkiestry wojskowej i prezentacji honorowych go¶ci Dni Ko³obrzegu. Po przemówieniach i symbolicznym otwarciu marszu przez Pana Prezydenta naszego miasta przeszli¶my w barwnym korowodzie z centrum miasta do portu pasa¿erskiego.

Parada zakoñczy³a siê pod latarni± morsk± przy scenie gdzie mo¿na by³o wys³uchaæ piosenki o tematyce morskiej.

Po uroczysto¶ciach uczniowie z opiekunami udali siê na zas³u¿on± niespodziankê.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziêkujemy za godne reprezentowanie naszej szko³y.

Opiekunowie: P. A. Przybylska, p. Halina Zawada, p. Alicja Biel, p. Katarzyna Marchowiecka

Notatka: p. Katarzyna Marchowiecka