Dodane przez admin dnia 15 maj 2012

Dzień Bibliotekarza - 2012

W dniach 8-15 maja 2012r. obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Jest to akcja społeczna, której celem jest promocja czytelnictwa, popularyzacja bibliotek, ich pracy i osiągnięć, jako ważnego elementu rozwoju intelektualnego i kulturalnego Polaków.

Dzień Bibliotekarza - 2012

W naszej szkole biblioteka działa bardzo prężnie dzięki zaangażowaniu p. Jolanty Gruszczyńskiej. Nasza pani bibliotekarka organizuje wiele ciekawych konkursów, lekcje biblioteczne, a przy tym w każdej chwili służy dzieciom radą i pomocą w wyborze lektury.

Z okazji Dnia Bibliotekarza dzieci z Parlamentu Uczniowskiego uhonorowały panią Jolę pamiątkowym dyplomem i życzyły jej wiele sukcesów i osiągnięć w pracy.