Dodane przez admin dnia 13 czerwiec 2013

V Dziecięca Sesja Rady Miasta - 2013

28 maja 2013 r. w sali koncertowej Ratusza odbyła się V Dziecięca Sesja Rady Miasta pod hasłem "ŻYJ ZDROWO I WESOŁO", w której wzięli udział przedstawiciele wszystkich kołobrzeskich szkół podstawowych oraz dzieci z SOSW "Okruszek" i ZSS "Słoneczko". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI B: Adrian Haber, Mateusz Kilanowski i Michał Zybura. Młodzi radni z kołobrzeskich szkół analizowali sprawozdania i wyniki ankiet poszczególnych Komisji DRM. Następnie podjęli Uchwałę nr 4/13 z dnia 28 maja 2013r. w sprawie ochrony zdrowia uczniów kołobrzeskich szkół.

Notatka: p. Halina Zawada