Dodane przez admin dnia 22 styczeń 2017

Szkolny konkurs dla klas III – 2017

13 stycznia odbył się Szkolny konkurs dla klas III „Mistrz korzystania ze słownika ortograficznego”. Umiejętność sprawnego korzystania ze słownika ortograficznego jest niezmiernie ważna w edukacji każdego ucznia. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie sprawdzić w słowniczku ortograficznym prawidłową pisownię podanych wyrazów oraz wpisać , na której stronie znajdują się wskazane wyrazy. Dodatkowe punkty uczniowie mogli zdobyć za szybkość wykonania zadań konkursowych.
Wyniki konkursu są następujące: I miejsce – Wiktoria Otrembska z klasy III c, II miejsce – Kinka Kaziuk z klasy III c, III miejsce - Martyna Wyszkowska z klasy III a.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałe przygotowanie się do konkursu. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Notatka i zdjęcia: p. A. Nowak, p. A. Czechowicz, p. L. Kozakiewicz