Dodane przez admin dnia 22 maj 2018

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły! - 2018

Po wygraniu przez Martynkę Kaczanowską konkursu „Smart Kids”, a także drużynowym zwycięstwie naszych uczniów w Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego „English Race 2018”, troje trzecioklasistów: Antonina Pasikowska z kl. 3b, Martyna Kaczanowska z kl. 3a i Michał Stoma z kl. 3c zwyciężyło w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Poliglotek”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Dźwirzynie.

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły! - 2018

Drużyna reprezentująca naszą szkołę wygrała zdecydowanie, zdobywając 52,5 p. Wszystkie zadania konkursowe były bardzo ciekawe, jak również motywujące. Uczniowie bawili się świetnie podczas niełatwych zmagań językowych.
Organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę oraz serdeczne przyjęcie naszej reprezentacji.
Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

Notatka: p. Paweł Krejer