Dodane przez admin dnia 25 marzec 2015

MAM TALENT - 2015

20 marca 2015 roku w naszej szkole odbyła się V edycja Szkolnego Konkursu MAM TALENT. Konkurs został zorganizowany, aby ciekawie spędzić pierwszy Dzień Wiosny oraz wyszukiwać nowe talenty wśród naszych uczniów ( zgodnie z przyznanym tytułem SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW).

MAM TALENT - 2015

Od lat propagujemy ideę spędzania Dnia Wiosny w szkole, biorąc udział w zabawach i konkursach zamiast na „tradycyjnych” wagarach.
Młodzi artyści z przedszkola oraz klas I- VI mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności wokalnych i tanecznych przed kolegami i koleżankami , którzy często nawet nie zdawali sobie sprawy z ich umiejętności. Uczestnicy przez pewien czas pod okiem nauczycieli ćwiczyli swoje talenty, aby pokazać je szerszej widowni.
Wykonawcy mieli możność doskonalenia swoich umiejętności artystycznych poprzez konfrontację z innymi wokalistami, tancerzami i muzykami. Okazało się, że nie tylko uczniowie posiadają niezwykłe zdolności. Nieznanym dotąd talentem wykazał się pan Paweł ze świetlicy, świetnie prowadząc prezentacje i zachęcając do wysiłku wykonawców. Rewelacyjna publiczność , czyli nasi uczniowie i nauczyciele, reagowała żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent.
Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili podczas występów koleżanek i kolegów. Niektórzy zapowiadają swój udział za rok. Wszystkim finalistom gratulujemy występu, a publiczności dziękujemy za wspaniałą atmosferę i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych występujących.

Największe uznanie publiczności zdobyli:
I miejsce- Nikoa Kmieć z III b
II miejsce- Kinga Kaziuk z I a