Dodane przez admin dnia 09 czerwiec 2012

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "OD MORZA JESTEŚMY…" - 2012

Rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Od morza jesteśmy…" zorganizowany przez SP4 w Kołobrzegu i Zarząd Portu Jachtowego w Kołobrzegu. Temat dotyczył pracy ludzi morza, krajobrazu nadmorskiego i jego żywiołów. Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły. Konkurs podzielony został na kategorie wiekowe. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 maja 2012r. w siedzibie Portu Jachtowego.

Uczniami nagrodzonymi zostali:
II miejsce Mateusz Kucharczyk
III miejsce Dawid Trzop
II miejsce Julia Boruszczak
III miejsce Weronika Grafowska
III miejsce Agata Kramarz
I miejsce Michał Tamulewicz

Wyróżnienia zdobyli:
Filip Otrembski, Patryk Ciesielski, Karina Belz, Dawid Olczak, Oskar Ciesielski, Martyna Wiśniewska, Agnieszka Miściur, Aleksandra Kościelna, Mateusz Zborowski i Hanna Romanowska.

Koordynatorem konkursu na terenie naszej szkoły była p. Anna Markiewicz-Małek.