Dodane przez admin dnia 21 październik 2015

Wizyta Policjanta - 2015

16 października gościliśmy w naszym Oddziale Przedszkolnym policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Zaprosiliśmy na to spotkanie również naszych starszych kolegów i koleżanki z zerówek, grupę O a i O b. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach. Pan Policjant rozmawiał z nami o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypomniał również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Dowiedzieliśmy się także jak zachować się, gdy zaatakuje nas pies. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z nas nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie nam się kojarzył, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Notatka: p. Natalia Mierkiewicz