Dodane przez admin dnia 07 czerwiec 2015

Dzień Dziecka w III B - 2015

1 czerwca to wyjątkowe święto. W tym dniu uczniowie III B wraz z paniami Ewą Hałasą i Barbarą Przychoćko wyruszyli na pieszą wycieczkę „Śladami kołobrzeskich pomników”.

Dzień Dziecka w III B - 2015

Mimo iż pogoda niespecjalnie dopisywała w dobrych humorach wyruszyliśmy ze szkoły. Pierwszy przystanek miał miejsce przy źródle solankowym. Następnie obejrzeliśmy kołobrzeskie pomniki w centrum miasta, zwiedziliśmy katedrę, liczyliśmy krasnoludki na budynku poczty. Nie wiemy co było przyjemniejsze, wspólny spacer czy pyszna pizza i lody. Ten dzień będziemy jeszcze długo wspominać.

Notatka: p. B. Przychoćko