Dodane przez admin dnia 21 wrzesień 2015

Sprzątanie Świata - 2015

W piątek 18 września nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata" 2015. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI: klasa III C (20 osób) - opiekun: p. E. Leszczyńska oraz p. A. Zielińska; wychowankowie świetlicy klas I - III pod opieką p. B. Ponikiewskiej i p. P. Łobody - łącznie 20 osób (4 uczniów z klasy I D i 16 z klasy I B); klasa V a (19 osób) pod opieką p. J. Zosik oraz 13 uczniów z klasy VI a pod opieką p. Kamińskiej i p. Przybylskiej. Terenem, który sprzątaliśmy był park nadmorski przy ulicy Klonowej i Arciszewskiego. Zebrano łącznie 30 dużych worków, gdzie wśród zebranych śmieci dominował głównie plastik i szkło. Najmłodsi wychowankowie świetlicy brali pierwszy raz udział w takiej akcji ekologicznej. "Zielona lekcja ekologii" bardzo im się podobała, wybrano i nagrodzono najlepszych "zbieraczy - ekologów". Wszyscy musimy dbać o nasze najbliższe środowisko.

Notatka: p. B. Ponikiewska, p. J. Zosik