Dodane przez admin dnia 17 marzec 2015

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W NASZEJ SZKOLE - 2015

W dniach od 9 do 11 marca w kościele pw. Podwyższenia Świętego Krzyża w Kołobrzegu odbyły się spotkania rekolekcyjne dla uczniów z klas 0 – VI naszej szkoły. Rekolekcjonista o.Przemysław Płaszczyński z Lęborka w sposób ciekawy i obrazowy zainteresował nasze dzieci Słowem Bożym oraz opowiadanymi historiami pełnymi wrażeń. Przeprowadzane doświadczenia i scenki z aktywnym udziałem dzieci pozwoliły przeżywać bliskość i obecność Boga. Natomiast radosny udział we Mszy świętej przez wspólny śpiew oraz modlitwę o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Dyrekcji, nauczycieli, pracowników, rodziców i uczniów naszej szkoły stanowiły chwalebne podsumowanie tegorocznych rekolekcji. Owocem przeżywanych wspólnie dni jest wystawa prac plastycznych uczniów z kl. I –VI pod nazwą WSPOMNIENIA REKOLEKCYJNE.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska, p. Krystyna Zachaczewska