Dodane przez admin dnia 17 wrzesień 2012

Sprzątanie Świata - 2012

Już po raz 19 – ty w całej Polsce odbywa się akcja "Sprzątanie Świata 2012". Hasło tegorocznej akcji to "Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę", nawiązujące do ludowej wyliczanki, zachęca wszystkich do refleksji nad stosunkiem do otaczającego świata i tego konsekwencjami.

Sprzątanie Świata - 2012

W tym roku termin ogólnoświatowej akcji "Clean up the World" przypada na 14-15-16 września. Szkoła nasza aktywnie włączyła się do tego przedsięwzięcia. W piątek (14/IX) do akcji "Sprzątanie Świata 2012" włączyły się następujące klasy: kl. II B – opiekunowie – p. A. Nowak i p. A. Rosiek, wychowankowie świetlicy z klas I A, I C, II A, II C – opiekunowie: p. Bożena Ponikiewska, p. J. Gruszczyńska oraz p. J. Mielniczuk (praktykantka), a także klasy starsze: kl. VI A – opiekunowie: p. E. Milcarz i p. A. Przybylska i kl. VI B – opiekunowie: p. P. Krejer i p. H. Zawada. Terenem, który był sprzątany to obszar leśny przylegający wzdłuż ulicy Arciszewskiego, pas nadmorski oraz teren wokół szkoły. W akcji udział wzięło łącznie 100 osób.
Wszystkim serdecznie dziękujemy.
Koordynatorzy akcji: p. Bożena Ponikiewska i p. J. Zosik.

Informacja: p. Bożena Ponikiewska